Підтримка

Як створити чат-бот для Telegram для покращення підтримки клієнтів?

Є простий спосіб створити чат-бот для Telegram, аби покращити підтримку клієнтів. Ми описали 9 кроків, які ви можете виконати просто сьогодні.

Автор Тетяна Шатаєва

Як створити чат-бот для Telegram для покращення підтримки клієнтів?

Якось замовляючи воду в бутлях, я була приємно шокована. Під час першого замовлення за допомогою бота в Telegram, я ввела свою адресу та платіжні дані. 

За певний час, коли прийшов момент знову робити замовлення, я склала його всього в один клік у діалозі з ботом, адже він вже мав всі мої збережені дані. Це просто вау! Уявляєте, жодних дзвінків, електронних листів, підтверджень, а легкий та простий сервіс без зайвої метушні. 

Добре, годі історій. Якщо ви вже опинилися тут, то балачки вам ні до чого, а хочеться одразу переходити до дій. Саме тому теоретична частина у цій статті мінімальна, натомість ми зосередилися на конкретних дієвих кроках, що приведуть вас до створення чат-бот в Телеграм. 

Спершу, ми коротко наведемо кілька статистичних даних щодо зростаючої популярності додатка Telegram в Україні, потім перейдемо безпосередньо до основної частини, де покроково розкажемо, як створити чат-бот в Телеграмі, а далі наведемо кілька прикладів ботів у додатку від українських бізнесів.

Вперед!

Навіщо створювати чат-бот в Telegram?

Відповідь на це питання здається очевидною, адже популярність соціальних мереж постійно зростає. Пригадайте, коли ви в останній раз відправляли комусь SMS? А повідомлення в месенджері? Так само і клієнти, вони хочуть комунікувати з будь-яким бізнесом у звичний для них спосіб – надсилаючи повідомленнях в улюблених месенджерах.

Проте у цій статті, ми хочемо виокремити та поговорити саме про Telegram. Хоч його походження викликає певні суперечки (адже це розробка росіянина), проте популярність додатка в Україні беззаперечна. 

Більш того, з початку повномасштабної війни росії проти України, месенджер здобув приріст аудиторії +5%. А час використання збільшився у цілих 8 разів. Подивіться на графік часу використання Telegram в Україні, створений на основі нового дослідження Kantar CMeter.

Kantar-study-Telegram

Тут ми представляємо факти, що актуальні для бізнесу в Україні сьогодні, проте не робимо жодних висновків, чи ця тенденція є позитивним, чи негативним явищем. Залишаємо це на ваш розсуд, дорогі читачі. Однак, якщо вам хочеться розібратись в цьому питанні детальніше, у цій статті є досить цікава інформація.

Тож, підсумуємо і коротко перелічимо основні причини створення чат-бота у Telegram:

  • Збільшення чисельності аудиторії та часу користування додатком в Україні.
  • Зручність користування для клієнтів.
  • Висока швидкість реакції та надсилання відповідей на запити.
  • Допомога команді підтримки в розв’язанні повторюваних задач/частих запитань.
  • Доступність 24/7.

Як створити чат-бот для Telegram з метою підтримки клієнтів?

Одними з перших серед усіх месенджерів, чат-боти з’явилися саме у Telegram. Процес їх створення досить простий та не займе у вас багато часу. А найпрекрасніше, що у цій статті ми також розповімо вам, як керувати та будувати сценарії для свого Telegram-бота за допомогою універсальної платформи для підтримки клієнтів HelpCrunch

Тож, поїхали!

1 крок. 

Запустіть додаток Telegram (бажано десктопну версію для зручності) та увійдіть у свій обліковий запис. У полі пошуку введіть @BotFather (в додатку це головний бот, що дозволяє створювати всі інші) та оберіть бота. 

Telegram chatbot_1

Крок 2. 

Натисніть “Розпочати”, що запустити взаємодію з ботом. У відповідь ви отримаєте перелік команд, які може виконати бот.

Telegram chatbot_2

Крок 3. 
З переліку оберіть команду /newbot, щоб створити нового чат-бот для Телеграм.

Telegram chatbot_3

Крок 4. 

Придумайте назву для свого бота. Обов’язковою умовою є те, щоб бот мав наприкінці приставку бот. Таким чином користувачу буде одразу зрозуміло, що він спілкується з ботом, а не живим агентом підтримки. 

Важливо зазначити, що ім’я має також бути унікальним. Якщо його вже хтось використовує, то бот попросить вас вибрати інше ім’я.

Telegram chatbot_4

Крок 5. 

Після вдалого створення, ви отримаєте повідомлення з посиланням на свого бота t.me/<ім’я_бота>, рекомендації щодо додавання опису, секції та аватарки вашого бота. Щоб перейти до налаштування цих параметрів натисніть команду /help

Проте найголовніше, що нас цікавить у цьому повідомленні – токен. Це набір цифр та букв виділений червоним кольором. Цей токен дозволяє вам керувати та налаштовувати свого бота за допомогою будь-якого онлайн-конструктора, або програми для обслуговування клієнтів, що пропонує інтеграцію з Telegram. 

Так, наприклад, щоб підключити бота до платформи HelpCrunch, скопіюйте токен.

Telegram chatbot_5

Крок 6.

Зареєструйтесь на платформі HelpCrunch, якщо ще цього не зробили. Це надасть вам безкоштовний доступ на 14 днів до всіх функцій програми, включаючи онлайн-чат, чат-бот, базу знань, єдину скриньку для повідомлень від клієнтів та багато іншого.

Прочитайте більш детально, як встановити HelpCrunch тут. А ми рухаємось далі 🙂
Увійдіть у свій обліковий запис на платформі та перейдіть у розділ Налаштування -> Канали -> Telegram.

Telegram chatbot_6

Крок 7.
Далі натисніть Додати бот Telegram у верхньому правому куті.

Telegram chatbot_7

Крок 8. 
Вставте скопійований попередньо токен у спеціально відведене для цього поле. Після цього натисніть Підключити бот.

Telegram chatbot_8

Крок 9.

Готово! Чат-бот підключено.

Telegram chatbot_9

Тепер ви можете легко створювати сценарії для свого бота у конструкторі HelpCrunch, оновлювати, запускати, зупиняти та дивитись статистику.

Для цього просто перейдіть до розділу платформи Чатбот -> Канали -> Telegram. Та оберіть Пустий ланцюжок або один із шаблонів. Але це історія вже для зовсім іншої статті 😉

Telegram chatbot_10

Приклади чат-ботів у Telegram від українських компаній

Багато компаній на сьогодні створюють ботів в Telegram для покращення підтримки клієнтів. Так, наприклад, чат-бот від Нової Пошти може швидко підказати вам статус вашого відправлення за номером накладної.

Telegram chatbot example_1

Компанія ПриватБанк також має власного чат-бота у Telegram для надання підтримки клієнтам.

Telegram bot example_2

Маркетплейс модного одягу Kasta у 2021 році представив бот у Telegram, який проводить експрес-оцінку образу користувача. Цікавий опис 🤩

Kasta bot telegram

Школа з програмування в Україні GoIT також пропонує скористатись послугами чат-бота в Telegram для вивчення англійської мови.

Telegram bot example_3

Український обсмажувальник 3 Champs Roastery запустив Telegram-бот для доставки кави. Він також надає багато інших можливостей, як то, наприклад, посилання на блог, оптові продажі, а також кнопка Інформація про каву.

Telegram bot roastery example

Висновки

Чат-боти у Телеграм мають широке застосування та потенціал. Практично, будь-який бізнес у будь-якій сфері може отримати переваги від використання бота в месенджері. Клієнти отримують швидкі автоматичні рішення, а ви більше часу, щоб зосередитись на інших задачах.

Також важливо не тільки створити бота, але й мати можливість зручно ним керувати, будувати/редагувати сценарії та тому подібне. Для цього вам знадобиться універсальна платформа для підтримки клієнтів, як то HelpCrunch, яка будується в Україні з великою любов’ю ♥️ 

Якщо ви вже готові переходити до дій, то просто виконайте кілька кроків описаних вище і почніть пригоду з новеньким ботом в Telegram.

Читайте також

10 і 1 спосіб залишитися продуктивним, коли у світі існує росія
Ключові показники ефективності (KPI) у житті команди підтримки: які бувають та як їх вимірювати

Почніть вашу історію з HelpCrunch зараз

14 днів безкоштовно. Хутке налаштування. Жодних зобов'язань.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more
Allow