Підтримка клієнтів - статті від HelpCrunch

Посібник: Як створити онлайн-чат для свого сайту за 5 хвилин

Так-так, створити чат на сайті за п’ять хвилин – не метафора. Пояснюємо, як зробити це самостійно.

Автор Ярослав Савченко

Посібник: Як створити онлайн-чат для свого сайту за 5 хвилин

Отже, ви хочете створити свій веб чат. Рішення правильне та своєчасне, адже приблизно половина користувачів стверджують, що можливість звернутися за підтримкою через чат є важливим аспектом їх споживацького досвіду.

Тому власники бізнесу будуть раді дізнатися, що зробити це може будь-хто всього за п’ять хвилин. Давайте розберемося, як створити чат самостійно та чому це настільки важливо.

Що таке онлайн-чат і навіщо він потрібний

Раніше клієнти мали не багато можливостей зв’язатися з командою онлайн. У кращому випадку вони дзвонили на гарячу лінію та чекали у черзі невизначений час.

Зараз практично будь-який бізнес має свій сайт – від великих компаній до квіткового магазину за рогом. І здебільшого, на цих сайтах можна знайти всю необхідну інформацію. Наприклад, у вигляді бази знань.

Але часто виникають складніші, персоналізовані питання, які вимагають миттєвого вирішення. Наприклад, у клієнта виникла проблема з доставкою. Він заходить на сайт, але стаття у FAQ не відповідає саме його кейсу. Так і з’являється потреба зв’язатися з компанією напряму. 

Найкращим виходом є онлайн-чат для сайту – програма миттєвого обміну повідомленнями, яка дозволяє клієнтам спілкуватися з бізнесом онлайн в режимі реального часу.

HelpCrunch online chat widget

Таким чином, клієнту не потрібно шукати сторінку “Контакти” та писати на email чи телефонувати, що часто дратує. Кнопка онлайн-чату доступна по всьому сайту в нижньому правому кутку (або де ви захочете). Натиснувши на неї, клієнт може миттєво відкрити діалогове вікно і розпочати спілкування з консультантом.

Як вибрати чат

В першу чергу, потрібно вибрати чат, який ідеально відповідатиме потребам вашого бізнесу. Тож при виборі зверніть увагу на кілька наступних критеріїв.

  • Кастомізація. Ви точно не хочете, щоб чат виглядав як щось стороннє на вашому сайті. Тому перевірте, чи можна змінювати кольори, шпалери, логотип та прибрати брендування.
  • Панель управління. Відповідати швидко та якісно – завдання не з простих. Тому операторам підтримки важливо мати доступ до таких можливостей як швидкі відповіді, інформація про користувача, історія листування, внутрішні нотатки від інших учасників команди і т.д.
  • Ціна. Звичайно, ви хочете найкращий чат для свого сайту, але деякі інструменти можуть коштувати надто дорого.
  • Додаткові можливості. Встановити чат на сайт – це пів справи. Через місяць-два ви неминуче забажаєте мультиканальну підтримку, і щоб з одного інтерфейсу можна було керувати ще й базою знань.

Як створити чат на своєму сайті

Окремі деталі можуть відрізнятися в залежності від вибраного бренду, але в цілому процес встановлення чату на сайт виглядає більш-менш однаково.

Ми покажемо все на прикладі платформи підтримки клієнтів HelpCrunch. Серед його можливостей окрім онлайн-чату для сайту також є чат-бот, для якого не треба мати сотню рядків коду, база знань, інструменти для email-маркетингу та багато іншого. 

Після того, як ви зареєструєтеся та створите обліковий запис HelpCrunch, весь процес установки займе близько трьох хвилин та кілька натискань на клавіші. По-перше, ви отримаєте доступ до панелі керування. Саме тут будуть всі ваші майбутні чати з клієнтами.

Тут же ви знайдете невеликий шматочок коду, створеного спеціально для вас. У ньому є кілька унікальних параметрів, без яких чат не може працювати. Цей код потрібно буде скопіювати на свій сайт. Весь процес добре показаний у нашому відео.

Додати чат на сайт можна також через Google Tag Manager або спеціальні плагіни для різних CMS на кшталт WordPress чи Prestashop. Але суть залишається приблизно такою – потрібно просто додати шматочок унікального коду на ваш сайт.

Тепер давайте покроково розберемо, як створити свій чат.

Як встановити чат на сайт за допомогою майстра установки

КРОК 1. Виберіть цілі, яких ви хочете досягти за допомогою чату (підтримка клієнтів, продаж, маркетинг або комплексне рішення).

КРОК 2. Налаштуйте віджет чату: виберіть типи кнопок, стилі значків та змініть тексти віджету.

HelpCrunch online chat widget customisation

КРОК 3. Виберіть, як ви хочете додати чат на свій сайт: за допомогою JavaScript або через сторонню платформу (Google Tag Manager, Magento, WordPress, Shopify і т.д.)

HelpCrunch online chat widget code

КРОК 4. Вставте скопійований фрагмент коду на кожну сторінку свого сайту, де ви хочете розмістити віджет живого чату, прямо перед тегом </body>.

Як додати чат на сайт зі свого облікового запису

КРОК 1. Увійдіть до свого облікового запису HelpCrunch.

КРОК 2. У розділі «Налаштування» знайдіть підрозділ «Встановити та налаштувати» та клацніть домен свого вебсайту.

HelpCrunch online chat widget installation

КРОК 3. Скопіюйте JavaScript і вставте його на кожну відповідну сторінку свого вебсайту після відкриття консолі вихідного коду.

КРОК 4. Спілкуйтесь зі своїми клієнтами через чат!

Як додати чат на сайт WordPress

КРОК 1. Увійдіть до свого облікового запису WordPress.

КРОК 2. Знайдіть розділ «Плагіни» та натисніть «Додати».

КРОК 3. У пошуку введіть HelpCrunch.

HelpCrunch online chat WordPress plugin installation

КРОК 4. Натисніть «Встановити» та «Активувати».

КРОК 5. Знову скопіюйте код з розділу налаштувань у вашому обліковому записі HelpCrunch (обравши перед цим WordPress).

HelpCrunch online chat WordPress widget installation

КРОК 6. Знайдіть віджет чату HelpCrunch під встановленими плагінами у вашому обліковому записі WordPress.

КРОК 7. Вставте код у поле в самому низу сторінки налаштувань та збережіть зміни.

HelpCrunch online chat widget in WordPress
HelpCrunch online chat widget installation in WordPress

І що далі?

Та й все. Після виконання описаних вище вказівок у правому нижньому кутку вашого сайту або програми з’явиться невелика кнопка чату.

Ви можете змінити його зовнішній вигляд та вміст в налаштуваннях. Але найголовніше – тепер ваші клієнти мають канал зв’язку з вами в режимі реального часу!

Ярослав Савченко
Ярослав народився в Україні. Вже кілька років працює в контент-маркетингу та встиг написати десятки текстів про технології, ІТ та бізнес для різних онлайн-платформ і блогів. З 2023 року Ярослав долучився до команди контент-маркетингу HelpCrunch та створює експертні матеріали про підтримку клієнтів. У вільний час захоплюється фотографією, подорожами та самостійно вивчає німецьку мову.
Підписатися:

Читайте також

Почніть вашу історію з HelpCrunch зараз

14 днів безкоштовно. Хутке налаштування. Жодних зобов'язань.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more
Allow