Ana Khlystova
Sep 11, 2021 | 8 min read

Здається, що до Чорної п’ятниці та Кіберпонеділку як до неба рачки. Але багато компаній починають найбільший розпродаж року вже зараз (як от Amazon, який пропонує знижки ще з початку жовтня, або київський ЦУМ з його новорічними вітринами ще восени).

Але цей день не тільки про айфони, одяг та косметику. Власники бізнесів також можуть потішитися з вигідних акцій і придбати щось корисне для себе. Якщо цього року ви хочете інвестувати в круте програмне забезпечення та бізнес-інструменти, не витрачаючи на це річний бюджет маленької країни, ви опинилися в правильному місці..

У цій підбірці ми хочемо розповісти про 15 корисних інструментів з українським корінням 🇺🇦

Кожен із них пропонує неймовірні знижки цієї Чорної п’ятниці. Тож чим не привід підтримати українського виробника, зекономивши при цьому кілька копійок?

HelpCrunch – багатофункціональна платформа для збільшення продажів зі знижкою 30%

Акція до Чорної пя’тниці від HelpCrunch

HelpCrunch пропонує широкий спектр різноманітних інструментів для якісної клієнтської підтримки, а також її ефективної взаємодії з відділами продажів і маркетингу. До цього переліку належать чат для сайту, база знань, спливаючі вікна та ручні і автоматизовані email-розсилки.

Після короткого і простого налаштування чату на вашому сайті або в застосунку, усі повідомлення від клієнтів потраплятимуть до єдиної поштової скриньки. Там є всі необхідні функції для ефективного управління. База знань може існувати як окрема секція в межах вашого сайту, а також бути інтегрованою в віджет чату для більш ефективного самообслуговування клієнтів.

Крім того, усі контакти зберігаються в базовій CRM у вашому обліковому записі, тоже ви можете самостійно написати їм у будь-який момент. Наприклад, можна надіслати разову email-розсилку або налаштувати спеціальні тригери для автоматичного надсилання листів в залежності від поведінки клієнтів.

І все це відбувається в межах одного вікна.

Знижки на Чорну п’ятницю

З 1 до 26 листопада ви можете придбати весь арсенал інструментів від HelpCrunch зі знижкою 30% на перший платіж. Для цього потрібно лише зареєструватися на пробний період з промокодом BFCM2021 і насолоджуватися результатом і відчуттям зекономлених грошей 💰

Акційна пропозиція додається до звичайних річних знижок. Тож за умови підписки на рік, ви економите 50%.

Weblium – конструктор сайтів зі знижкою 25%

Акція до Чорної пя’тниці від Weblium

Weblium – універсальний конструктор сайтів, що дозволяє створити лендинг, персональний сайт або інтернет-магазин без допомоги дизайнерів та програмістів.

 • Понад 300 безкоштовних шаблонів сайтів від професійних дизайнерів з можливістю індивідуального налаштування
 • Гнучкий редактор сторінок із 200+ готовими блоками
 • Ідеальний конструктор pop-up вікон без додаткової плати – тонке індивідуальне налаштування: елементи, сценарій відкриття та ін.
 • Можливість створити інтернет-магазин із прийомом онлайн-платежів, отриманням повідомлень на Telegram та Viber
 • Контактні форми для збору лідів з популярними інтеграціями – Mailchimp, Zapier, Bitrix24 та інші
 • Цілодобова техпідтримка: 24/7/365 із кваліфікованими фахівцями
 • Необмежена кількість сторінок сайту, зображень
 • Висока швидкість роботи та розширені налаштування SEO

Ваш ідеальний сайт вже готовий – ви побачите результат за кілька хвилин. Потрібен лише ваш креатив та можливості Weblium.

Знижки на Чорну п’ятницю

За промокодом WBF25OFF ви отримуєте знижку 25% на місячну або річну передплату тарифу Pro. Знижка діє до 30 листопада 2021 року. Чудовий шанс увійти в новий рік з новим сайтом!

TemplateMonster – шаблони для сайту зі знижками до 50%

Акція до Чорної пя’тниці від TemplateMonster

TemplateMonster пропонує продукти для веб-дизайну, розроблені професіоналами з усього світу. Це найбільша колекція шаблонів HTML, тем WordPress та електронної комерції, графічних елементів. 

Знижки на Чорну п’ятницю

У період з 19 листопада до 1 грудня TemplateMonster.com пропонує знижки до 50% на будь-який шаблон і до 15% на будь-який тарифний план MonsterOne.com.

При купівлі шаблону в період акції можна отримати знижку на сервіси TemplateMonster.com і додаткову знижку на будь-який шаблон. Найпопулярніші шаблони можна буде придбати зі знижкою до 50%.

WebPromoExperts – онлайн-конференції з маркетингу зі знижкою 50% на записи

Акція до Чорної пя’тниці від WebPromoExperts

Академія WebPromoExperts – освітня платформа з інтернет-маркетингу. За 9 років існування Академія WebPromoExperts випустила більше 9000 діджитал-спеціалістів, які сьогодні працюють у Приватбанку, Ашан, Rozetka, Farmak, HUAWEI та інших крупних компаніях. 

Крім курсів, в Академіях проводять корпоративні тренінги, онлайн-конференції та майстер-класи. Щорічно конференції дивиться більше 100 000 учасників зі всього світу.

Знижки на Чорну П’ятницю

Академія WebPromoExperts дарує -50% знижки на всі записи онлайн-конференцій. Обирайте SMM, SEO, PPC чи інші тематики інтернет-маркетингу та купуйте записи по максимально вигідній ціні.

Акція діє з 22 до 28 листопада включно.

eSputnik – CDP-інструмент з безкоштовним місяцем використання

Акція до Чорної пя’тниці від eSputnik

Персональні товарні рекомендації – важливий інструмент продажу в ecommerce. Вони дозволяють збільшити конверсію на покупку на 5-10%, продажі супутніх товарів на 16%, оборот сайту на 15%.

За роки тестування омніканальна CDP eSputnik зібрала найпродуктивніші алгоритми формування товарних рекомендацій та помістила їх у зручну систему. Налаштувати рекомендації можна самостійно без залучення програмістів.

Нейромережа eSputnik аналізує величезні масиви даних і може підібрати саме ті товари, які ваші клієнти захочуть купити. Разом із eSputnik ви зможете інтегрувати персональні товарні рекомендації вже за 1-2 місяці та одразу отримувати результати.

Знижки на Чорну п’ятницю

Щоб товарні рекомендації були ще вигіднішими для вашого бізнесу: сплачуйте за 2 місяці використання функціоналу “Товарні рекомендації” та отримуйте ще 1 місяць у подарунок! Для цього просто повідомите промокод “eSputnik friday” онлайн-підтримці.

Акція діє з 10 листопада до 12 грудня 2021 року.

Newoldstamp – генератор email-підписів зі знижкою 30%

Акція до Чорної пя’тниці від Newoldstamp

Newoldstamp — це платформа яка включає в себе генератор підписів для електронної пошти, який дозволяє легко створювати, керувати та поширювати підписи для всіх працівників.

Newoldstamp допомагає перетворити ділове листування в ефективний маркетинговий канал, який дає вам змогу залучити додатковий трафік на свій веб-сайт. А саме — рекламувати свої продукти та сервіси за допомогою посилань в банерах, текстах чи інтерактивних кнопок у вашому підписі.

Знижки на Чорну п’ятницю

Знижка 30% на пакети до 25 підписів (знижка діє для всіх наступних платежів). Купон на знижку — BF2021NOS.

MySignature – генератор email-підписів зі знижкою 50% на річні плани

Акція до Чорної пя’тниці від MySignature

MySignature – це простий онлайн-генератор електронних підписів. Який дозволяє вам легко створювати фірмові підписи електронної пошти і зробити вигляд ваших ділових листів ще більш професійним.

Ваші листи будуть візуально привабливими у всіх основних поштових клієнтах (Gmail, Outlook/Office 365, Apple Mail, Thunderbird тощо) і на усіх пристроях.

Знижки на Чорну п’ятницю

Знижка 50% доступна для всіх річних планів і діє на всі наступні платежі. Купон на знижку – SigFriday2021.

Serpstat – SEO-платформа зі знижками до 40%

Акція до Чорної пя’тниці від Serpstat

Serpstat – багатофункціональна SEO-платформа, яка допомагає фахівцям пошукового маркетингу 

 • аналізувати конкурентів
 • збирати ключові слова для SEO та рекламних кампаній
 • перевіряти позиції свого сайту та сайтів конкурентів
 • аналізувати зворотні посилання на свій сайт та сайти конкурентів для лінкбілдингу
 • знаходити технічні помилки сайту
 • проводити кластеризацію, текстову аналітику та інші завдання для зростання видимості сайту в Google та Яндекс.

Інструментом користуються 400 000 користувачів по всьому світу, серед яких Uber, Shopify, Phillips, Samsung, Lenovo, Rakuten Viber та ін.

Знижки на Чорну п’ятницю

До Чорної п’ятниці Serpstat пропонує:

 • знижку 40% на період 6 та 12 місяців для всіх нових користувачів
 • знижку 30% на період 6 та 12 місяців для тих, хто вже використовує Serpstat.

Plerdy – повний набір інструментів для маркетингу зі знижкою 30%

Акція до Чорної пя’тниці від Plerdy

Plerdy – це платформа оптимізації коефіцієнта конверсії та SEO для маркетологів, SEO-спеціалістів, UX-експертів та власників веб-сайтів. З Plerdy легко відстежувати, аналізувати та перетворювати відвідувачів на покупців. Інструменти: карта кліків, PopUP forms, SEO checker, відтворення сесії, відстежування цілей, ефективність продажів, воронка конверсій, індекс підтримки споживача.

Ці інструменти допоможуть вам визначити слабкі місця та підвищити конверсію на веб-сайті. Plerdy має понад 100 функцій та звітів для інтернет-маркетологів та бізнесу.

Знижки на Чорну п’ятницю

За купоном BlackFriday-2021 доступна знижка -30% на користування інструментами Plerdy. Пропозиція діє за умови оплати за рік. Акція діє з 5 листопада до 6 грудня 2021.

Ringostat – віртуальна АТС за 23 грн/міс

Акція до Чорної пя’тниці від Ringostat

Ringostat – це платформа коллтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. Ми допомагаємо бізнесу оптимізувати маркетинг, будувати ефективну комунікацію з клієнтами та підвищувати продажі.

Знижки на Чорну П’ятницю

Підключіть віртуальну АТС Ringostat на 3 місяці в листопаді і отримайте надійну телефонію всього від 23 грн/ день.

Пропозиція — просто космос 🚀 Що до неї входить: стабільний зв’язок, від 30+ параметрів для звітів до розширення для дзвінків з Chrome, гнучкі налаштування та техпідтримка, яка відповідає в середньому за 4 хвилини.

Скористатися акцією, а також дізнатися більше деталей можна за посиланням.

NetHunt CRM – CRM-система зі знижкою 40%

Акція до Чорної пя’тниці від NetHunt

NetHunt – це інтегрована з Gmail та LinkedIn СРМ-система для продажу та маркетингу. Це незамінний інструмент для організації клієнтської бази за допомогою зручних карток контактів, сегментованих аудиторій, історії подій, списку завдань та документів. 

NetHunt також допомагає підтримувати вашу клієнтську базу даних чистою та надійною завдяки функції усунення записів-дублікатів. Ви завжди можете відстежити прогрес продажу за допомогою візуалізованої воронки та автоматичних звітів, наприклад прогнозу продажів, звіту про джерела потенційних клієнтів, тощо. 

Інструмент допоможе вам автоматизувати весь процес продажу – від генерації лідів, до серій листів, завдань, оповіщень тощо.

Знижки на Чорну п’ятницю

Одноразова знижка -40% на перший платіж при купівлі річної підписки. Знижка застосовується автоматично. Зареєструватися зі знижкою можна за посиланням.

Chanty – інструмент для комунікації в команді зі знижками до 50%

Акція до Чорної пя’тниці від Chanty

Chanty – це інструмент для командної співпраці, який пропонує необмежену кількість повідомлень із можливістю пошуку, аудіо- та відеоконференції та систему керування проектами з дошкою Канбан.

Chanty інтегрується з додатками сторонніх розробників, включаючи Trello, Asana, Zapier, Google Drive, Dropbox, Onedrive, Github, Gitlab, Bitbucket, Mailchimp, Giphy та інші. Він також доступний для вебу, настільних комп’ютерів, macOS, Windows, Linux та мобільних пристроїв для iOS та Android.

Знижки на Чорну п’ятницю

Chanty пропонує три знижки на  Чорну П’ятницю в 2021 році:

 • 15% на мiсячний план (діє один рік)
 • 50% на рiчний план
 • 1 мiсяць безкоштовно + 50% знижка для некомерцiйних организацiй.

HOSTiQ.ua — віртуальний хостинг зі знижкою 20%

Акція до Чорної пя’тниці від Hostiq

HOSTiQ.ua – це надійний український хостинг-провайдер із серверами в Україні, Нідерландах та США, який надає хостинг на чистих SSD-дисках, гнучкий конструктор сайтів, домени в 1212 зонах та SSL-сертифікати зі зручною панеллю випуску. 

Підтримка на зв’язку з клієнтами 24/7/365: відповідають у чаті в середньому за 34 секунди, поштою — за 40 хвилин.

Знижки на Чорну П’ятницю

Тільки з 26 по 29 листопада 2021 включно знижка 20% на віртуальній хостинг при покупці на 1, 3 и 6 місяців. Скористатися знижкою можна з купоном BF2021.

HyperHost.ua — хостинг зі знижкою 90% та послуги VPS/VDS серверів зі знижкою 30%

Акція до Чорної пя’тниці від HyperHost

Хостинг-провайдер HyperHost більше 11 років на ринку України пропонує послуги віртуального хостингу, віртуальних VPS, виділених фізичних серверів. Серед послуг компанії також увесь спектр додаткових хостингових сервісів: Реєстрація доменів, SSL сертифікатів.

Компанія надає послуги цілодобової технічної підтримки усім своїм клієнтам без вихідних і святкових днів.

Знижки на Чорну П’ятницю

 • 90% на послуги хостингу 
 • 30% на послуги VPS/VDS серверів

Для того, щоб скористатися знижкою, жодні купони не знадобляться. HyperHost додають знижки у всі замовлення.

Gravitec.net – інструмент для браузерних пуш-повідомлень зі знижкою 75%

Акція до Чорної пя’тниці від Gravitec

Gravitec.net – це сервіс доставки контенту, який генерує повторні візити на ваш сайт за допомогою браузерних пуш-сповіщень. Проста установка та широкі можливості автоматизації роблять Gravitec.net надзвичайно простим та зручним у використанні джерелом додаткового трафіку для будь-якого сайту.

Знижки на Чорну п’ятницю

Команда Gravitec.net дарує знижку у 75% на платну підписку кожному новому користувачу. Аби скористатися знижкою, використайте промокод GRAVIDAY у вікні оплати.

Підсумовуємо

Звичайно, досвідчені покупці не потребують окремих днів для імпульсивних закупів. Кожен день — це маленька Чорна п’ятниця, якщо ви звикли жити тут і зараз (і не вмієте вести бюджет).

Але як щодо вашого бізнесу? Ефективні інструменти — запорука його успіху і ефективного зростання. Без якісної клієнтської підтримки не може бути мови про задоволеність і лояльність користувачів. Без CRM не ростуть продажі. Email-маркетинг без інструментів — це просто голубина пошта.

Тож не забудьте обрати кілька чудових доповнень до вашого арсеналу інструментів за найбільшими знижками року.

Читайте також

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.