Маркетинг

Чорна п’ятниця 2022: розповідаємо про 15 інструментів з українським корінням і приємними знижками

Допоможіть своєму бізнесові в цей непростий час, придбавши корисні інструменти з приємними знижками цієї Чорної п’ятниці. Розповідаємо про 9 проєктів з України.

Автор Анастасія Хлистова

Чорна п’ятниця 2022: розповідаємо про 15 інструментів з українським корінням і приємними знижками

Ми довго думали, чи буде доречним робити якусь акцію до Чорної п’ятниці під час війни. Адже цей період насамперед асоціюється з яскравими вітринами, блискучими рекламами і сліпучими святковими кольорами. Не зовсім те, що зараз на думці у сильних людей вільної країни.

Що ж стало вирішальним аргументом на користь акції? З перших днів повномасштабного вторгнення росії ми одразу вирішили для себе, що HelpCrunch має допомагати іншим українським бізнесам скільки стане сил. Для вас ми розширили безкоштовний пробний період до трьох місяців і створили спеціальні більш доступні тарифи порівняно з тими, які ми пропонуємо західним клієнтам. 

Тож чому не додати сюди ще й знижку? Без зайвих гучних слів. Просто знижка від одного українського бізнесу іншим українським бізнесам. Ми також тут з вами, ми розуміємо вас, ми теж купуємо павербанки за потрійну ціну і ловимо LTE після четвертої години стабілізаційних відключень. Отже маємо триматися разом і вигрібати до перемоги.

Трохи далі ви знайдете більше інформації про те, як скористатися знижкою від HelpCrunch. Крім того у цій підбірці ми хочемо розповісти про 9 інших корисних інструментів з українським корінням 🇺🇦

Кожен із них пропонує різні знижки цієї Чорної п’ятниці. Тож чим не привід підтримати українського виробника, придбавши корисні інструменти для свого бізнесу?

Зміст

HelpCrunch — чат для сайту, чат-бот, база знань та інструменти email-маркетингу

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від HelpCrunch

HelpCrunch — це в першу чергу онлайн-чат для сайтів і застосунків, який допомагає бізнесу надавати блискавичну підтримку, затримувати лідів і підвищувати конверсію. Окрім чату в набір інструментів входить чат-бот для автоматизації процесів та інтегрована в чат база знань для самообслуговування. Для кращого залучення відвідувачів на сайті ви можете налаштувати попапи, а також скористатися інструментами email-маркетингу — усе  в одній платформі. 

Також доступні інтеграції з Facebook, Instagram, Viber та Telegram.

HelpCrunch створює українська команда, більшість з якої досі залишається в Україні з перших днів повномасштабної війни. Але сервери і інфраструктура завжди були в Європі, отже ви можете бути впевнені в стабільності платформи за будь-яких обставин.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Окрім спеціальних тарифів і 1 місяця безкоштовного періоду, цієї Чорної П’ятниці HelpCrunch пропонує знижку 30% на перший платіж за промокодом BFCM2022. Встигніть підписатися до 30 листопада.

Ringostat — українська платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від Ringostat

Платформа Ringostat допомагає оптимізувати маркетинг з огляду на окупність, побудувати ефективну комунікацію з клієнтом та збільшити продажі. Єдиний офіційний технологічний партнер Google Analytics серед аналогічних сервісів Східної Європи.

До платформи Ringostat входять 7 продуктів: колтрекінг, наскрізна аналітика, віртуальна АТС, віджет callback, Ringostat Smart Phone, Insider та Messenger. Вони охоплюють три основні напрямки — аналітику, комунікації та продажі, утворюючи єдину екосистему.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Використовуйте промокод RINGOSTAT_BLACK_FRIDAY, щоб отримати бонус 2000 гривень при підключенні нового проєкту.

Snov.io — багатофункціональна платформа для автоматизації продажів

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від Snovio

Snov.io пропонує набір різноманітних інструментів: пошук електронної пошти, перевірка email- адрес, тригерні розсилки, підігрів email-акаунтів, відстеження електронної пошти та продажів CRM, які є абсолютно безкоштовним доповненням до будь-якого Snov.io плана. 

Завдяки інструментам Snov.io, ви зможете запускати свої кампанії з продажу з моменту, коли ви починаєте пошук потенційних клієнтів.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Отримайте знижку 50% на будь-який річний план за промокодом BLACKFRIDAY22

Weblium — конструктор сайтів

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від Weblium

Weblium — це простий, інтуїтивний конструктор сайтів. З його допомогою ви можете створити сайт для будь-яких цілей, як то візитна картка, лендінг або інтернет-магазин.

Робота з Weblium не вимагає жодних спеціальних навичок – у вас точно все вийде, навіть якщо ви ніколи не створювали сайт самостійно раніше. Просто виберіть будь-який з 300+ дизайнерських шаблонів та змінюйте його, як захочете. Автоматична дизайн-система подбає про те, щоб дизайн вашого сайту виглядав ідеально, хоч би які зміни ви вносили.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Weblium пропонують знижку -30% на річні тарифні тарифи StartUp та Unlim, що дозволить запустити сайт вже сьогодні. Жодні промокоди не потрібні, знижка застосовується автоматично для всіх.

WebPromoExperts — онлайн-курси та корисні ресурси з інтернет-маркетингу

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від WebPromoExperts

WebPromoExperts — лідери навчання з інтернет-маркетингу! Це команда професіоналів, що за 10 років роботи на ринку випустили більше 10 000 digital-фахівців, які сьогодні працюють у Приватбанку, Rozetka, Farmak, HUAWEI та інших крупних компаніях. 

Вони першими в Україні зробили курси з веб-аналітики, контент-маркетингу, а ще — сформували дійсно потужні курси для керівників напрямку інтернет-маркетингу. Крім цього — в Академії постійно проводять курси, лекції, безкоштовні конференції та навчання для команд. 

Знижки на Чорну п’ятницю:

Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts дарує додаткові -10% знижки до всіх поточних пропозицій на сайті за промокодом BlackFriday. Обирайте LIVE-курси з SMM, SEO, PPC, Таргету або інших digital-напрямків і купуйте їх за максимально вигідною ціною! Деталі — за посиланням.

Serpstat — багатофункціональна платформа для автоматизації маркетингу

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від Serpstat

Serpstat — багатофункціональна платформа для digital-фахівців. Понад 40 інструментів для аналізу конкурентів, збору семантики, аналізу посилань, аудиту, кластеризації, щоденного моніторингу позицій, а також AI-інструментів для генерації контенту.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Отримайте знижку 30% на 12-місячну підписку для всіх тарифних планів!

eSputnik — омніканальна платформа клієнтських даних

eSputnik – це омніканальна CDP для середніх та великих бізнесів. Завдяки їй компанії збирають й об’єднують дані аудиторії з сайту, застосунку, офлайну, direct-каналів і використовують для сегментування та персоналізації комунікацій. eSputnik обрали 3000 брендів з 23 країн, 300 з яких рівня enterprise. В Україні платформою користуються 8 із 10 топів: “Фокстрот”, “Епіцентр”, Comfy, Prom.ua, Kasta, SHAFA, leBoutique, Watsons, EVA, Varus, MEGOGO, PUMA та інші.

Знижки на Чорну п’ятницю:

eSputnik дарує місяць безкоштовного користування функціональністю CDP або товарними рекомендаціями з промокодом FRIDAYPROMO. Оплачуйте 2 місяці і отримайте 1 місяць у подарунок! Акція діє з 20.11.2022 до 10.12.2022.

Reply — платформа для автоматизації процесу продажів повного циклу

Reply – це платформа для автоматизації процесу продажів повного циклу, що дозволяє масштабувати багатоканальну комунікацію з потенційними клієнтами. Серед каналів, що можуть використовуватись у розсилках – імейли, дзвінки, СМС та WhatsApp повідомлення, LinkedIn взаємодії, та безліч унікальних опцій з задачами і Zapier автоматизаціями.

Починаючи з пошуку і валідації контактів і до оптимізації текстів з допомогою AI та забезпечення ефективної доставки імейлів, Reply пропонує повний спектр інструментів для ефективної SDR команди.

Знижки на Чорну п’ятницю:

В якості Holiday Deal цього року Reply пропонує знижку 75% на перші 4 місяці в будь-якому річному плані або додаткових інструментах. Знижка діє за промокодом HOLIDAYOFFER2022 в період до 31 грудня.

Newoldstamp — платформа для керування підписами електронної пошти

Newoldstamp — це платформа для керування підписами електронної пошти, яка дозволяє компаніям створювати, налаштовувати та встановлювати професійні та брендовані підписи для всіх працівників.

Newoldstamp перетворює електронні листи на потужний маркетинговий інструмент. Це дозволить вашому бізнесу не лише залучати трафік та потенційних клієнтів але й просувати ваші продукти чи послуги відправляючи електронні листи з вашим підписом.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Знижка 25% на будь-який тарифний план за промокодом BF2022NOS. Період дії акції з 25 листопада 2022 до 30 листопада 2022. Знижка діє на всі наступні платежі.

MySignature — універсальна платформа для створення підпису електронної пошти

MySignature — це універсальна платформа для створення підпису електронної пошти та відстеження відкриттів і кліків в email листах.

За допомогою MySignature ви можете підвищити впізнаваність компанії, перетворивши себе та свою команду на амбасадорів бренду. Вбудований унікальний підпис електронної пошти допоможе вам ефективніше просувати свої продукти чи послуги.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Знижка 50% на перший платіж для всіх річних планів за промокодом SigFriday2022. Період дії акції: 25.11.2022 – 30.11.2022.

Mailtrap — платформа для роботи з email-розсилками

Mailtrap – це платформа для роботи з транзакційними email-розсилками: середовище для тестування, відправки та контролю імейлів користувачам.

Mailtrap пропонує Email API/SMTP сервіс – стабільну імейл інфраструктуру з високими показниками доставки в поштові скриньки користувачів. Mailtrap пропонує набір функцій для контролю над е-листуванням: сповіщення щодо критичних показників розсилки, імейл логи які зберігаються 60 днів та усі важливі метрики. Ці функції дозволять вам отримати повний контроль над своїми email-розсилками та запобігати непередбачуваним проблемам з відправкою.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Отримайте знижку 70% на будь-який пакет Email API/SMTP Service за промокодом BFCM22 на перші 6 місяців користування. Пропозиція дійсна з 25.11.2022 до 09.12.2022.

SendPulse — платформа для email-маркетингу та інших типів розсилок

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від SendPulse

SendPulse — це українська платформа для автоматизації маркетингу, яка включає оміканальні розсилки, чат-боти, CRM, конструктор сайтів і платформу для створення онлайн-курсів.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Цієї Чорної П’ятниці SendPulse пропонує знижку 35% на річну підписку.

TemplateMonster — торговий майданчик шаблонів сайтів, плагінів та графіки

TemplateMonster — це маркетплейс шаблонів веб-сайтів, плагінів і графіки.Найкраще місце для купівлі та продажу цифрових продуктів.

Знижки на Чорну п’ятницю:

До 50% знижки на всі продукти та сервіси TemplateMonster.com та MonsterOne.com а також $5-$50 промокоди та розіграш подарункових сертифікатів на продукти та сервіси TemplateMonster.com та MonsterOne.com.

HyperHost — український хостинг-провайдер

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від HyperHost

HyperHost надає весь спектр хостингових послуг з 2009 року. Віртуальний хостинг, VPS хостинг, виділені сервери, а також домени та сертифікати безпеки. В складних умовах компанія забезпечила стабілізацію української інфраструктури та резервні копії усіх проектів в датацентрах Європи.

Знижки на Чорну п’ятницю:

HyperHost пропонують знижки 24 години в традиційну, справжню Чорну п’ятницю. Але знижки вражають:

  • Знижка 90% на хостинг. Промокод — BF_22_90
  • Знижка 30% на VPS сервери. Промокод — BF_22_30

YouScan – інструмент для моніторингу і аналізу соціальних мереж

Знижки до Чорної п'ятниці 2022 від YouScan

YouScan – це платформа для аналітики соціальних медіа на базі штучного інтелекту з найкращими в індустрії можливостями аналізу зображень.

Ми допомагаємо бізнесам вивчати думки користувачів, знаходити важливі інсайти та управляти репутацією.

Знижки на Чорну п’ятницю:

Отримайте 20% знижки та безкоштовний онбординг при підписці на YouScan від 3-х місяців. Акція діє при оплаті до кінця року.

Що у підсумку?

Ефективні інструменти — запорука його успіху і ефективного зростання. А в нинішній ситуації зростання – це навіть розкіш. Тож не забудьте обрати кілька чудових доповнень до вашого арсеналу інструментів за найбільшими знижками року.

Анастасія Хлистова
Анастасія провела останніх 8 років в контент-маркетингу і 5 років в контент-маркетингу для HelpCrunch. Пропрацювавши такий довгий час в ніші клієнтської підтримки і, відповідно, прочитавши тисячі чатів з клієнтами, вона дізналася всі секрети клієнтоорієнтованих компаній. І тепер несе цю інформацію іншим бізнесам. (Тому в кав'ярнях на Рейтарській чи в чаті підтримку Монобанку Анастасію важко здивувати — адже її особиста планка хорошого сервісу виросла до рівня Говерли.) У вільний від кав'ярень третьої хвилі час Анастасія любить читати художню літературу, дивитися кіно і в'язати шкарпетки.
Підписатися:

Читайте також

Продати будь-що будь-коли: 7 основних етапів продажу від А до Я
Що таке воронка продажів та як її побудувати? 8 простих кроків
Рецепти плідної лідогенерації: головні інгредієнти та реальні приклади

Почніть вашу історію з HelpCrunch зараз

14 днів безкоштовно. Хутке налаштування. Жодних зобов'язань.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more
Allow