Олеся Мельніченко
Жов 04, 2021 | 4 min read

Ви мандруєте сайтом. Аж ось виникає питання, коли ваш товар у кошику. Або ж користуєтесь сервісом та маєте декілька технічних запитань про обліковий запис. Що робити в такому разі? Вже певний час існує ідеальний вихід – живий чат.

В Україні та країнах СНД набув надзвичайної популярності Jivo (раніше – JivoSite) – онлайн-чат для сайтів, який дозволяє здійснювати підтримку клієнтів у реальному часі. Тож розглянемо це рішення, його основні функції, а також низку альтернатив детальніше.

Що таке JivoSite?

Jivo – це універсальний онлайн-консультант для бізнесу, через який можна комунікувати з клієнтами у соціальних мережах, на сайті, месенджері, мобільному додатку або листуватися електронною поштою наживо. 

Основна функція, онлайн-чат, є формою зворотного зв’язку, яка має простий процес установки (за допомогою JavaScript коду або плагіну) та допомагає бізнесам підвищувати продажі та конверсії. 

Основні можливості JivoSite

Набір функцій JivoSite досить різноманітний, що дозволяє будь-якому бізнесу обрати те, що відповідає саме його цілям:

Чат для сайту 

Онлайн-чат від Живосайт є простим способом зв’язку в інтернеті. Він має легкий дизайн віджету, сумісність з будь-якими пристроями (iPhone, Android) та локалізацію на щонайменше 20 мов. 

Jivo пропонує швидкі фрази коли ви спілкуєтесь у чаті з клієнтом, перевіряє орфографію та показує всю інформацію про клієнта у спільній скрині вхідних повідомлень. 

Віртуальна АТС

JivoSite має усе необхідне для телефонної підтримки клієнтів завдяки віртуальній АТС. Основні функції налічують:

 • Автоматичну розшифровку дзвінків 
 • Підтримку дзвінків у мобільному додатку 
 • Голосові привітання
 • Запис розмови 
 • Зберігання історії діалогу
 • Надсилання та отримання SMS повідомлень

Чат-бот

Автоматизований асистент від JivoSite кваліфікує користувача, шукає для нього потрібну інформацію та передає оператору для подальшої роботи. Він працює з такими каналами, як WhatsApp, Telegram, Avito, Instagram, Viber та ін. 

Бот допомагає відвідувачам сайту 24/7 для того, щоб вони отримували найактуальнішу інформацію навіть вночі. А вдень чат-бот здатен замінити оператора та зарадити клієнту самостійно з найпростішими питаннями.

Вбудована CRM

JivoSite пропонує CRM (Customer relationship management, Система керування взаємовідносинами з клієнтами) – інструмент, який дозволяє контролювати усі канали комунікацій з покупцями та автоматизувати продажі. 

До CRM від Jivo входять такі функції, як:

 • Планування задач 
 • Автоматичні сповіщення
 • Створення воронок

Відеодзвінки 

Живосайт пропонує відеодзвінки як інструмент підвищення конверсій. Дзвоніть клієнтам через відеозв’язок в один клац, демонструйте екран прямо через чат Jivo та показуйте свій продукт у всій красі. 

До того ж ви можете використовувати цей функціонал для пояснення технічних деталей продукту, показати як вирішити якусь проблему. До речі, вашим клієнтам не потрібно встановлювати жодних додаткових програм – спілкування відбувається у браузері. 

Тарифні плани JivoSite

Живосайт має прозору систему тарифів. Загалом пропонується 3 версії: 

 • Корпоративна: від 10 операторів, ціна формується індивідуально
 • Професійна: перші 14 днів безкоштовно, далі – від 218 гривень (8 доларів) на місяць за 1 агента
 • Базова: безкоштовно для перших 5 агентів

3 кращих аналоги JivoSite

1. HelpCrunch

Головна HelpCrunch

HelpCrunch – універсальна платформа для спілкування з клієнтами, народжена в Україні. Наші команди знаходяться в Києві та Одесі, а увесь сервіс, сайт та інструменти доступні українською мовою, як і комунікація з операторами підтримки. 

Цей аналог JivoSite є одним з лідерів на ринку та пропонує потужний функціонал для вашого маркетингу, продажів та технічної підтримки:

 • Флагманський онлайн-чат для комунікації з клієнтами у режимі реального часу та проактивної підтримки;
 • Корисна база знань, яка вбудована у віджет чату та робить самообслуговування клієнтів найприємнішим та найшвидшим;
 • Спільна скринька для вхідних повідомлень для злагодженої роботи операторів та обробки звернень клієнтів; 
 • Багатофункціональний конструктор спливаючих вікон (попапів) для  залучення відвідувачів сайту, підвищення продажів та конверсій з сайту
 • Можливості email-маркетингу для створення ефективних розсилок та автоматизування email-кампаній.

Так як HelpCrunch це універсальне рішення, воно допоможе вам підвищити задоволеність клієнтів, а також конверсії і продажі на сайті завдяки онлайн чату з інтегрованою базою знань, email-фолоуапам та попапам.

В HelpCrunch діє гнучка система доступних тарифів. Пакет “Тільки чат” коштує від 15 доларів/на місяць за оператора, а “Чат та Email сервіс” – від 29 доларів/на місяць за оператора. 

Спробуйте безкоштовно протягом 14 днів та зрозумійте, чи підходить HelpCrunch вашому бізнесу за усіма пунктами. 

2. Nova.Chats

Nova.Chats це агрегатор месенджерів для бізнесу, який пропонує інтеграцію з такими каналами зв’язку, як Telegram, Viber, WhatsApp та іншими. Рішення працює за логікою хмарного сервісу, тобто не вимагає жодних складних рухів для установки. 

Завдяки цій JivoSite альтернативі, ви зможете: 

 • Приймати замовлення в месенджері
 • Здійснювати технічну підтримку 
 • Мати лінію зворотного зв’язку
 • Користуватися «розумними» шаблонами швидких відповідей

Nova.Chats можна тестити тиждень безкоштовно, але щоб дізнатися ціни, потрібно зв’язатися з представниками компанії на демо. 

3. Talk-me

Talk-me є онлайн-консультантом для сайту, який дозволяє отримувати повідомлення з різних каналів прямо у ваш чат. Це аналог JivoSite, що має не тільки інтеграцію з Telegram, Instagram, WhatsApp, Facebook Messenger та низкою інших, а ще й пропонує базу знань.

Можливості Talk-me налічують безліч опцій, а саме: 

 • Персоналізація віджету 
 • «Розумний» розподіл діалогів на операторів
 • Повна інформація про клієнта у панелі агента
 • Спільний перегляд екрану клієнта
 • Конструктор вкладок для додавання функції дзвінку, фото або відео
 • Налаштування аналітики 

Talk-me пропонує 3 тарифних плани. Free (безкоштовно), Start (від 36 гривень або 1 долара) та Pro (від 1600 гривень або 60 доларів). 

Завершальні слова

Безумовно, JivoSite зайняв високу позицію на ринку онлайн-комунікації з клієнтами. Рішення пропонує майже все, що жадає будь-який бізнес для потужних продажів та підтримки. Але ж «майже» не рахується. Маємо надію, що цей матеріал допоможе краще зрозуміти увесь потенціал Jivo для вашого бізнесу або ж знайти більш потужну та ефективну альтернативу. 

Read also

Інструменти

Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок 2021: знижки на 15 крутих інструментів для вашого бізнесу

Лис 11, 2021 8 min read

Зробіть подарунок своєму бізнесові, придбавши круті інструменти з приємними знижками цієї Чорної п’ятниці. Розповідаємо про 14 крутих проектів з України.

Ana Khlystova

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.