Підтримка клієнтів - статті від HelpCrunch

JivoSite (Живосайт): огляд та альтернативи

Теж чули про російську платформу JivoSite або навіть мали справу з ним? Ось чому варто розглянути інші, кращі аналоги. Читайте!

Автор Олеся Мельніченко

JivoSite (Живосайт): огляд та альтернативи

Перша публікація: 04.10.2021
Оновлено: 11.03.2022

Ви мандруєте сайтом. Аж ось виникає питання, коли ваш товар у кошику. Або ж користуєтесь сервісом та маєте декілька технічних запитань про обліковий запис. Що робити в такому разі? Вже певний час існує ідеальний вихід – живий чат.

В Україні та інших країнах СНД та світу набув популярності Jivo (раніше – JivoSite) – онлайн-чат для сайтів, який дозволяє здійснювати підтримку клієнтів у реальному часі. Але враховуючи, що росія розв’язала війну та геноцид у нашій країні, зараз саме час замислитись над переходом на альтернативний варіант. 

Що таке JivoSite?

JivoSite був створений у росії у 2012 році та швидко вийшов на ринки країн СНД. Цікавим фактом також є те, що Jivo належить російському Сбєрбанку. Якщо ви й досі користуєтесь цим рішенням, але у пошуках іншого, будь ласка, зважте усі ПРОТИ та розгляньте його аналоги.

Реальні відгуки про Jivo, які команда HelpCrunch отримала за останній час

Jivo – це онлайн-консультант для бізнесу, через який можна комунікувати з клієнтами у соціальних мережах, на сайті або месенджері. 

Основна функція, онлайн-чат, є формою зворотного зв’язку, яка має простий процес установки (за допомогою JavaScript коду або плагіну) та допомагає бізнесам підвищувати продажі та конверсії. 

Основний функціонал JivoSite

Набір функцій JivoSite стандартний. До нього входять:

 • Чат для сайту. Сумісність з будь-якими пристроями (iPhone, Android), локалізація на щонайменше 20 мов та “швидкі” фрази.
 • Віртуальна АТС. Автоматична розшифровка дзвінків, голосові привітання, запис розмови, зберігання історії діалогу.
 • Чат-бот. Асистент кваліфікує користувача, шукає потрібну інформацію та передає оператору для подальшої роботи. 
 • Вбудована CRM (Customer relationship management, Система керування взаємовідносинами з клієнтами). Планування задач, автоматичні сповіщення, створення воронок. 
 • Відеодзвінки. Демонстрація екрану прямо через чат для простішого розв’язання проблеми клієнта. 

Тарифні плани JivoSite

Живосайт пропонує 3 версії тарифних планів: 

 • Корпоративна: від 10 операторів, ціна формується індивідуально
 • Професійна: перші 14 днів безкоштовно, далі – від 218 гривень (8 доларів) на місяць за 1 агента
 • Базова: безкоштовно для перших 5 агентів

3 кращих аналоги JivoSite

1. HelpCrunch

новий hero image HelpCrunch_укр

HelpCrunch – універсальна платформа для спілкування з клієнтами, народжена в Україні. Наші команди знаходяться в Києві та Одесі, а увесь сервіс, сайт та інструменти доступні українською мовою, як і комунікація з операторами підтримки. 

Цей аналог JivoSite є одним з лідерів на ринку та пропонує потужний функціонал для вашого маркетингу, продажів та технічної підтримки:

 • Флагманський онлайн-чат для комунікації з клієнтами у режимі реального часу та проактивної підтримки.
 • Сучасний чатбот HelpBot для автоматизації продажів, підтримки та маркетингу (наразі цей функціонал знаходиться у бета-версії).
 • Інтеграція з Facebook, Telegram та Instagram для мультиканальної підтримки та будування ще більш ефективних відносин з клієнтами.
 • Корисна база знань, яка вбудована у віджет чату та робить самообслуговування клієнтів найприємнішим та найшвидшим.
 • Спільна скринька для вхідних повідомлень для злагодженої роботи операторів та обробки звернень клієнтів.
 • Багатофункціональний конструктор спливаючих вікон (попапів) для  залучення відвідувачів сайту, підвищення продажів та конверсій з сайту.
 • Можливості email-маркетингу для створення ефективних розсилок та автоматизування email-кампаній.

Оскільки HelpCrunch — це універсальне рішення, воно допоможе вам підвищити задоволеність клієнтів, а також конверсії й продажі на сайті завдяки онлайн чату з інтегрованою базою знань, email-фолоуапам та попапам.

В HelpCrunch діє гнучка система доступних тарифів. Пакет “Тільки чат” коштує від 15 доларів/на місяць за оператора (450 гривень), а “Чат та Email сервіс” – від 29 доларів/на місяць за оператора (869 гривень). 

Спробуйте безкоштовно протягом 14 днів та зрозумійте, чи підходить HelpCrunch вашому бізнесу за усіма пунктами.

2. Nova.Chats

Nova.Chats це агрегатор месенджерів для бізнесу, який пропонує інтеграцію з такими каналами зв’язку, як Telegram, Viber, WhatsApp та іншими. Рішення працює за логікою хмарного сервісу, тобто не вимагає жодних складних рухів для установки. 

Завдяки цій JivoSite альтернативі, ви зможете: 

 • Приймати замовлення в месенджері
 • Здійснювати технічну підтримку 
 • Мати лінію зворотного зв’язку
 • Користуватися «розумними» шаблонами швидких відповідей

Nova.Chats можна тестити тиждень безкоштовно, але щоб дізнатися ціни, потрібно зв’язатися з представниками компанії на демо.

3. LiveAgent

LiveAgent є комплексним багатоканальним програмним забезпеченням Help Desk. Це аналог JivoSite, який переважно становить собою систему керування тікетами. До його арсеналу інструментів також входять:

 • Онлайн-чат із можливістю персоналізації віджету
 • Вбудована віртуальна АТС
 • Керування соціальними мережами прямо з інтерфейсу LiveAgent 
 • Можливості клієнтського самообслуговування, а саме база знань
 • Особливий клієнтський портал, що дає можливість відстежувати тікети самостійно

LiveAgent пропонує 3 тарифних плани. Безкоштовний (але з обмеженнями), Тікет (15 доларів або 449 гривень), Тікет+чат (29 доларів або 870 гривень) та Все включено (49 доларів або 1500 гривень).

Завершальні слова

Безумовно, JivoSite зайняв високу позицію на ринку онлайн-комунікації з клієнтами. Рішення пропонує майже все, що жадає будь-який бізнес для потужних продажів та підтримки. Але ж «майже» не рахується. Маємо надію, що цей матеріал допоможе краще зрозуміти увесь потенціал Jivo для вашого бізнесу або ж знайти більш потужну та ефективну альтернативу.

Олеся Мельніченко
Олеся народилася в Донецьку, Україна. Протягом трьох років, вона працює в якості завзятої контент-маркетологині в HelpCrunch. Досвід Олесі охоплює такі позиції, як SEO-копірайтерка, маркетологиня та асистентка команди підтримки на платформі з бронювання авіаквитків. Її портфоліо налічує десятки статей про підтримку клієнтів, маркетинг та продажі як для блогу HelpCrunch, так й інших онлайн-ресурсів в ніші. Зараз вона самостійно вивчає іспанську та ніколи не втрачає можливості поповнити словниковий запас трьома мовами (англійською, німецькою та іспанською).
Підписатися:

Читайте також

Почніть вашу історію з HelpCrunch зараз

14 днів безкоштовно. Хутке налаштування. Жодних зобов'язань.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more
Allow