Back to All Posts

👥 Користувацькі ролі: RBAC для гнучкого налаштування ролей

Ми раді представити нову функцію нашої платформи – Role-Based-Account-Access (RBAC). Тепер ви можете керувати ролями та надавати доступ до різних частин нашого сервісу набагато детальніше.

Що таке RBAC?

RBAC дозволяє вам гнучко налаштовувати ролі, забезпечуючи окремим людям різні рівні доступів до функціоналу HelpCrunch. Завдяки RBAC компанії можуть оптимізувати робочій процес та підвищити безпеку. Це корисно для бізнесів з великими командами, адже дозволяє точково налаштувати доступ для різних відділів та ролей.

🔄 Що змінилося?

Раніше ви мали лише чотири стандартні ролі. З RBAC ви все ще маєте їх: Адміністратор, Супервізор, Оператор і Підтримка (попередня назва Оператор – тільки чат). Але тепер, у розділі Налаштування → Команда, ви знайдете новий блок Ролі та доступи. Тут ви можете додавати нові ролі та налаштовувати параметри доступу на свій розсуд.

Role-Based-Account-Access

📝 Як це працює?

При додаванні нової ролі ви можете точно налаштовувати доступ до різних частин сервісу, навіть окремих дій у цих розділах.

Role-Based-Account-Access

Також, для більшої зручності, ви тепер можете легко переглядати всіх членів команди, яким призначена конкретна роль.

Role-Based-Account-Access

Функція RBAC доступна лише у тарифних планах Професійний та Безліміт:

З RBAC управління ролями та доступами стало набагато гладше. Для отримання додаткової інформації читайте нашу статтю в Базі знань на цю тему.

Read Also

❌ Виключіть чат-бота зі звітів про час першої відповіді (FRT), аби бачити реальну картину

Покращте ефективність обслуговування клієнтів за допомогою нашої найновішої функції! Тепер ви можете налаштовувати показники часу першої відповіді (FRT), вибираючи включити чи виключити час взаємодії з чат-ботом у звітах.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more
Allow