Назад до всіх кейсів
Live Chat

Як Polis.ua обробляє близько 2000 чатів на місяць за допомогою мультиканального онлайн-чату HelpCrunch

Polis.ua – це фінансовий онлайн-супермаркет, загальнодержавний сервіс порівняння та оформлення кращих страхових та фінансових продуктів в Україні. Протягом 2022-2023 років компанія користується HelpCrunch – платформою для блискавичної підтримки клієнтів. 

Ми поспілкувалися із представницею Polis.ua аби дізнатися із перших вуст все про виклики та перепони, з якими компанія стикалась до співпраці з HelpCrunch та як змінився їхній досвід із переходом на нашу платформу. 

Перші виклики

На ринку в Україні не часто знайдеш достойне рішення для підтримки клієнтів із широким функціоналом та, що також важливо, прозорою ціновою політикою. 

Водночас наразі існує безліч непоганих безкоштовних рішень, які допомагають бізнесам вирішувати базові потреби, як от спілкування із клієнтами, кваліфікація лідів, тощо. Одним із таких безкоштовних сервісів спочатку й користувалися Polis.ua.

Все було б чудово, але компанія почала стикатися із рядом проблем

  • Неможливість або хаотичність у встановленні режиму та графіку роботи для того, щоб клієнти завжди бачили присутність/відсутність команди;
  • Перепони із передачею файлів клієнтам;
  • Перепони із записами відео для клієнтів.  

Мета компанії 

За словами Юлії, представниці від Polis.ua, метою компанії була швидка та компетентна комунікація із клієнтами зручним для них способом

Якщо взяти до уваги усі проблеми, перераховані вище, досягнути цієї мети було б майже неможливо. Тому коли команда Polis.ua побачила HelpCrunch на іншому веб-сайті, зацікавилась та вирішила спробувати щось нове. 

Блискавичне рішення

HelpCrunch пропонує бізнесам широкий спектр функціоналу, спрямований, в першу чергу, на персоналізовану та проактивну підтримку клієнтів. Саме тому наш мультиканальний онлайн-чат виявився найкращим рішенням для команди Polis.ua. 

чат HelpCrunch на сайті polis.ua
Онлайн-чат від HelpCrunch на головній сторінці сайту Polis.ua

Як онлайн-чат від HelpCrunch сприяє швидкому, живому спілкуванню Polis.ua з клієнтами? Все просто: за допомогою інтеграції онлайн-чату з месенджерами (Telegram, Viber) компанія обробляє близько 2000 чатів в середньому на місяць. Це досить вражаюча цифра, яка вимагає належної технічної бази (яку, на щастя, й мають Polis.ua). 

В результаті клієнти завжди отримують вчасну підтримку, а також можливість обрати один з улюблених месенджерів для альтернативного контакту із командою Polis.ua. 

“Ми ставимо пріоритет на живому спілкуванні у чаті. Можливості HelpCrunch надали нам змогу спілкування вживу також через месенджери, такі як Telegram чи Viber” – Юлія, представниця компанії Polis.ua

Підсумки 

Ось як HelpCrunch допоміг Polis.ua досягти надзвичайно важливої мети – швидкого та живого спілкування з клієнтами без перешкод. І ми в HelpCrunch не можемо не радіти такому результату, бо саме це і є наріжним каменем нашої роботи! 

“Команда HelpCrunch завжди допомагає у вирішенні питань від налаштування сторінки чату до підключення декількох сайтів/доменів/веб-віджетів” – Юлія, представниця компанії Polis.ua

HelpCrunch не стоїть на місці та вже працює над вдосконаленням продукту 🤝 Слідкуйте за оновленнями та знайомтеся з історіями успіху наших клієнтів.   

Polis.ua – це фінансовий онлайн-супермаркет, загальнодержавний сервіс порівняння та оформлення кращих страхових в Україні.

Industry

Страхування

Use case

Підтримка клієнтів

Key features used

Онлайн-чат Месенджери (Viber, Telegram)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.